Oficjalne Oświadczenie z Therasuit LLC
  
dotyczące  wyroku w sprawie sądowej 

przeciwko
 
Renpol/Renata Gębicz-Budzyńska

(producent kostiumu SpiderSuit / Physiosuit)

 

 

W dniu 2 grudnia 2015 roku Sąd Pierwszej Instancji USA, w Stanie Michigan, uznał firmę Renpol i jej włascicielkę Renatę Gębicz-Budzyńską winnymi następujących zarzutów:

OSZUSTWA

MALWERSACJI

NIEUCZCIWEJ KONKURENCJINIESPRAWIEDLIWEGO WZBOGACENIA SIĘ

SPRZENIEWIERZENIA TAJEMNIC HANDLOWYCH

ZŁAMANIA WARUNKÓW UMOWY
ZŁAMANIA OBOWIĄZKU POWIERNICZEGO

NIEDOZWOLONEGO ZAKŁÓCENIA STOSUNKÓW EKONOMICZNYCH

 

W związku w pożywszym Sąd  Stanu Michigan ukarał firmę Renpol oraz Renate Gębicz-Budzyńską  karą pienieżną w wysokości  $347,000.00.
Ponadto nakazał zwrot przywlaszczonych narzędzi, materiałów, kombinezonów oraz znaków markowych. 
Sąd zakazał rownież firmie Renpol nielegalnej dzialalności gospodarczej, marketingowej i internetowej łamiacej prawa i wymierzonej przeciwko firmie Therasuit LLC.

Elektroniczna kopia wyroku:
Oryginał po Angielsku,
Tłumacznie po Polsku

 

Jesteśmy świadomi iż firma Renpol wykorzystywała nazwę i reputację firmy Therasuit LLC do prowadzenia kursów treningowych oraz sprzedawała wersję kombinezonu TheraSuit własnej produkcji pod różnymi nazwami.

Wiemy, iz wielu rehabilitantów, osób prywatnych, klinik i Fundacji współpracowało z firmą Renpol będąc nieświadomymi nieleglanych działań prowadzonych przez firmę i jej włascicielkę.

Wierząc w dobre intencje, które Państwem kierowały i chęć utrzymania dobrej opinii nasza firma oferuje Państwu współpracę w zakresie prowadzenia dalszej pomocy niepełnosprawnym dzieciom i dorosłym.

 

Jesteśmy otwarci na kooperację w formie konsultacji, wymiany badań, edukacji, implementacji oryginalnej Metody TheraSuit oraz zaopatrzenia w legalne, sprawdzone kombinezony Therasuit.


Nasz kontakt:

Therasuit LLC
2377 W. Long Lake Rd.
West Bloomfield, MI 48323 USA
+1 248 706 1308
office@suittherapy.com
www.suittherapy.com 

 

Z Poważaniem

Ryszard Kościelny
Dyrektor/Właściciel Therasuit LLC